• Beşiktaş Kız Öğrenci Yurdu
  • İstanbul Özel Kız Öğrenci Yurtları
  • Beşiktaş Kız Öğrenci Yurdu

Beşiktaş Özel Kız Öğrenci Yurdu

Özel Adora Kız Öğrenci Yurdu Mlli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Atatürk ilke ve inkılaplarından hiçbir zaman ödün vermeden, güler yüzlü ve konaklama hizmeti tecrübeli yönetim kadrosuyla öğrencilere evlerindeki konforu ve huzuru sağlayarak başarılarına katkı sağlamayı amaçlamıştır.

İstanbul Özel Yurtları

Ulaşılabilir

Ailesinden uzakta okuyanlar için üniversite yaşamının en önemli unsurlarından biri yurtlardır. Adora Kız Yurdu olarak gençlerimizin “barınma” ihtiyacını aile ortamını aratmayacak şekilde karşılamaları için yıllardır hizmet vermekteyiz. Yurdumuzun hiçbir cemaat ve dini yapılanma ile bağı bulunmamaktadır. Yönetim anlayışımız çağdaş, akılcı ve Atatürk ilke-inkılaplarına dayalıdır. İstanbul’un kalbi Beşiktaş’taki yurdumuz; üniversitelere yürüme mesafesindeki yakınlığı, güvenilir ortamı, temizliği ve çözüm odaklı kadrosu ile öne çıkmaktadır. Üniversite hayatınızı konforlu yaşamak için sizleri Beşiktaş’taki evinize davet ediyoruz. .

 

 

İstanbul Özel Kız Öğrenci Yurtları

Misyonumuz

Atatürk İlkelerine ve Laik Anlayışına bağlılığımızın simgesi olarak belirlediğimiz yurdumuz, deneyimli ve profesyonel yönetim kadrosuyla öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetindedir.

Beşiktaş Kız Öğrenci Yurdu

Beşiktaş Özel Kız Öğrenci Yurdu

Ayrıca, sadece öğrencilerimizin kullanımı için tahsis edilen internet bağlantılı bilgisayarlar ve yazıcılar aracılığı ile her türlü bilgiye ulaşma, araştırma, ödev, proje, vs. hazırlama imkanı mevcuttur. Binamızda asansör, su deposu ve jeneratör bulunmaktadır. Yurdumuz, merkezi doğal gaz ısıtmalıdır.